لعنت به ...

به شیشه تکیه دادم

پشتم شکست ...

/ 80 نظر / 64 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی رضا نوری - همدان

و در یک شب سرد مورچه ها به قبرها حمله می برند قبرهایی که عاشق اند قبرهایی که تن ندادند قبرهایی که که گفتند: نه نه

همايش بزرگ شعر «علي‌گويان»

بسم الله الرحمن الرحیم همایش بزرگ شعر «علی‌گویان» با موضوع حضرت امیر علیه‌السلام و عید سعید غدیر با حضور سید عباس سجادی، امید مهدی‌نژاد، میثم سلطانی و علیرضا بدیع و جمعی از شاعران مطرح کشور اجراي زنده‌ي موسيقي توسط سعيد خلج زمان: جمعه 12/08/1391 ساعت 14 و 30 دقیقه نشانی: تهران- خیابان آزادی- انتهای خیابان استاد معین- مرکز آموزش‌های شهرداری تهران- سالن شهید حیدری از تمامی دوستان دعوت می‌شود تا اشعار خود را با موضوع ذکر شده (در قوالب گوناگون) فقط از طریق پست الکترونیکی به دبیرخانه‌ی گروه ارسال نمایند. اشعار ارسالی توسط خود شاعر (در صورت تمایل) خوانده می‌شود و به اشعار برگزیده جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد. اشعار ارسالی می‌بایست به صورت تایپ‌شده، همراه با نام و شماره‌ی تماس شاعر باشد. اسامی میهمانان به زودی به صورت کامل اعلام خواهد شد. منتظر اطلاعیه‌های بعدی ما باشید email: takmezrabgroup@gmail.com اطلاعات بيشتر در https://www.facebook.com/groups/takmezrab/ يا موقتا در وبلاگ http://kimiaa.blog.ir/ انجمن شعر «علی‌گویان»

حدیث میرفیضی

این روز ها شاعری شدم که به دنیا آمدنش را فراموش کرده. کاش زودتر از این ها مرگ پیدایم کند به روزم.با احترام دعوتید

انجمن ادبیات

هنرمند گرامی سلام. انجمن مجازی ادبیات با تالار های شعر و داستان افتتاح شد. اشعار و داستانهای خود را برای نقد علاوه بر وبلاگ شخصی خودتان در این انجمن نیز به اشتراک بگزارید و با دوستان و منتقدان در محیطی یک رنگ با مدیریت همگانی به بحث و نقد افکار یکدیگر بپردازید. عضو شوید و دوستان خود را به انجمن دعوت کنید. همچنین با استفاده از نرم افزار کتابچه.که در پیشخوان انجمن قرار داده شده.کتاب الکترونیکی خود را بسازید و برای مطالعه دیگران قرار دهید. امیدواریم شما نخستین عضو انجمن مجازی خودتان باشید. منتظر قلم توانمند شما و پذیرای گرم انتقاد های شما هستیم.

بهنام صداقت

سبز کردی خیال باران را آمدی دک کنی زمستان را... سلام با عرض تبریک سال نو با احترام دعوتید.برقرار باشی.

اکرم حیدری

سلام وبلاگ ِ سنگریزه با 2 غزل به روز شد اکرم حیدری/ رشت اردیبهشت 92

الهه

سلام الهه رضایی مجری برنامه کودک در سال های گذشته شما را به سایت خود دعوت میکند. http://elaherezaei.persianblog.ir/

سید علی رضایی

لالا لالا گل پونه شبای سرد مهتابی لالا لالا بخواب دایی دلم تنگه نمیخوابی با یک لالایی برای عسل بانو بروزم و منتظر حضورتون[گل]